krītiņi
Skolā tiek realizēti
projekti sadarbībā ar:

Pulciņi

PIRMDIENA      
15:30-17:00 sk.Guna Dejošana – mūsdienu deja Zāle
15:30-16:30 sk.Rūdolfs Orientēšanās Sporta zāle
16:30-17:30 sk.Rūdolfs Volejbols Sporta zāle
15:30-16:30 sk.Maruta Aušana Aušanas klase
15:30-16:30 sk.Ilze U. Rokdarbi 1.kl.
15:30-16:30 sk.Harijs Foto 5.kl.
15:30-16:30 sk.Daira Rotaļlietu gatavošana 1.-4.kl. 2.d kl.
15:30-17:00 sk.Raimonds Kokapstrāde 3.-6.kl., no 2.ceturkšņa Darbnīca
15:30-17:30 sk.Anda Kokle Kokles telpa
15:30-16:30 sk.Judīte Matemātiķu klubs 8.-12.kl. 7.kl.
       
OTRDIENA      
15:30-17:00 sk.Sanda Kolāžas 4.kl.
15:30-16:30 sk.Jānis Z. Dabas zinības 1.-5.kl., no oktobra Brīvā dabā, tikšanās ziemas dārzā
16:30-18:00 sk.Jānis Z. Dabas zinības 6.-12.kl., no oktobra 9. kl.
15:30-17:00 sk.Guna Dejošana - balets Zāle
15:30-17:00 Aleksejs Cirks 5.-12.kl. Sporta zāle
15:30-17:00 sk.Edīte Zīda apgleznošana 2.-12.kl.(15 bērni) 11. kl.
15:30-17:00 sk.Kristīne Debašu klubs 10.kl.
15:30-17:30 sk.Harijs Veidošana 5.kl.
15:20-16:00 sk.Gatis Fizika 1.-3.kl. 8.a kl.
15:30-17:00 12.kl.skolniece Paula Animācija 1.-6.kl. 3.e kl.
       
TREŠDIENA      
15:30-16:30 sk.Didzis Ansamblis Zāle
15:30-16:20 sk.Evija Grāmatnieki 3.e kl.
15:30-16:30 sk.Gatis Fizika 4.-12.kl. 8.e kl.
15:30-16:30 sk.Jānis K. Medijpratība 7.-12.kl. 10.kl.
15:30-16:30 Absolvente Līva Mazo matemātiķu klubiņš 3.-4.kl. 4.kl.
15:30-16:30 Aleksejs Cirks 5.-12.kl. Sporta zāle
15:30-16:30 Mersedese Spāņu valoda 8-12.kl.

6.i

15:30-17:00 Inese un Valdis Skaistuma Dizaina Darbnīca 6.d
       
CETURTDIENA      
15:30-17:30 Aleksandra Marionešu teātris 3.e kl.
15:20-16:00 sk.Rūdolfs Novuss / galda teniss Sporta zāle
15:20-16:00 sk.Anita Jaunie matemātiķi 5.-7.kl. 5.kl.
15:30-17:00 12.kl.skolniece Paula Animācija 1.-6.kl. 3.b kl.
       
PIEKTDIENA      
15:30-17:30 sk.Anita Teātris 2.-6.kl. Zāle
15:30-16:30 sk.Jānis K. Datoranimācija 3.-12.kl. 10.kl.
15:30-16:30 sk.Svetlana Krievu valodas klubs bērniem, kuru dzimtā valoda ir krievu 2.d kl.
15:30-17:30 sk.Rūdolfs Volejbols Sporta zāle
15:30-16:30 sk.Ilze M. Angļu valoda 1.-4.kl., no oktobra 6.i kl.
15:30-16:30 sk.Denise Angļu valoda 1.-5..kl., kas brīvi runā angliski, no oktobra 6.d kl.

TĀLRUŅI
Aleksandra 22185271 Aleksejs 29694807
sk.Anda 26117005 sk.Anita 22024663
sk.Daira 26767580 sk.Denise 29273549
sk.Didzis 29138168 sk.Edīte 29429844
sk.Evija 29392449 sk.Svetlana  26621253
sk.Guna 26443172 sk.Harijs 29496356
sk.Ilze M. 26597770 sk.Ilze U. 29150824
sk.Jānis K. 26472837 sk.Jānis Z. 29119109
sk.Judīte 20270034 sk.Kristīne 22142966
Līva 29273150 sk.Maruta 28780547
Paula 29276231 sk.Raimonds 26533134
sk.Rūdolfs 26394990 sk.Sanda 22472058
       

 


Pasākumu kalendārs
Septembris, 2017 Oktobris 2017 Novembris, 2017
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Mani ļoti iepriecina, ka mūsu skola sadarbojas ar citām skolām ārpus Latvijas.

/Aivars, 8.klase/

JAUNĀKĀS GALERIJAS

Biedrība Privātā Vidusskola ĀBVS, Attekas iela 35, Ādaži,, Ādažu novads LV-2164
Reģ.nr. 40008007030, SWEDBANK LV22HABA0551012804785
Grāmatvede, lietvede: 29444437, 67904814, valdes priekšsēdētāja: 29405547, projektu vadītāja:29457989, skolas saimniece: 29336821
skolas psihologs Edmunds Vanags: 29245711, skolas saimnieks Mārtiņš Mende:26586383, skola@abvs.lv